Doplňky do bytu

10 předmětů s designem, který zvedne náladu. Tohle zkrátka doma potřebujete!

Od   | 

Našli jsme několik kusů nábytku, svítidel a bytových doplňků, které nás zaujaly nejen svým tvarem, ale pobavil nás i jejich “druhý plán”.

Návrháři se při práci bavili a zjevně je vidět, že chtěli pobavit i nás – koncové uživatele.  S potěšením musíme uznat, že se jim to podařilo, a vám – čtenářům – můžeme jen doporučit, abyste se tu a tam obklopili podobnými předměty. Kdykoliv se totiž na něco podobného podíváte, určitě vám to zvedne náladu.

Stojací věšák Match (design Studio Baag) je zkonstruovaný ze 6 bukových tyčí, jejichž horí část je natřená na černo a připodobňuje sirku. Rozměr 50 x 50 x 170 cm, Moog.

Stojací věšák Match (design Studio Baag) je zkonstruovaný ze 6 bukových tyčí, jejichž horní část je natřená na černo a připomíná sirku. Rozměr 50 x 50 x 170 cm.

Kolikrát se vám stalo, že jste byli tak rozčilení, že jste chtěli tlouct čímkoliv o cokoliv. I to se nejedenkrát stalo Marcantonio Raimondi Malerbovi a navrhl věšák ve tvaru kladiva. Jmenuje se Bastaaa a tak jako běžné kladivo i toto má topůrko dřevěné a násadu kovovou. Rozměr 26 x 10 x 4 cm, Mogg.

Kolikrát se vám stalo, že jste byli tak rozčilení, že jste chtěli tlouct čímkoliv o cokoliv. I to se nejedenkrát stalo Marcantonio Raimondi Malerbovi, a tak navrhl věšák ve tvaru kladiva. Jmenuje se Bastaaa . Stejně jako běžné kladivo má i toto “kladivo”topůrko dřevěné a násadu kovovou. Rozměr 26 x 10 x 4 cm.

Křeslo ušák s kolečkovou podnoží a mechanizmem, který dovoluje opěrku dát do polohy v leže. Područky lze srovnat s výškou sedáku. Brühl.

Křeslo-ušák s kolečkovou podnoží a mechanizmem, který umožňuje dát opěrku do polohy vleže. Područky lze srovnat s výškou sedáku.

Bylo nebylo světlo... je název stojací lampy, která je součástí ocelového lanka. To je nutné přichytit k zemi i ke stropu. List papíru pak uchytíme jako stínítko.Magini Design Studio, Mogg.

Bylo nebylo světlo… je název stojací lampy, která je součástí ocelového lanka. To je nutné přichytit k zemi i ke stropu. List papíru pak uchytíme jako stínítko.

Nebaví vás opěrka zad? Tak židli otočte, přehoďte přední nohy a máte jinou. Nápad pochází z dílny Ctrlzak a jmenuje se Reverse. Dřevo, rozměr 43 x 40 x 84 cm, Mogg.

Nebaví vás opěrka zad? Tak židli otočte, přehoďte přední nohy a máte jinou. Nápad pochází z dílny Ctrlzak a jmenuje se Reverse. Dřevo, rozměr 43 x 40 x 84 cm.

Deep space je název kolekce zahrnující sedací soupravy a křesla. U této je součástí zavírací úložný prvek. Brühl.

Deep space je název kolekce zahrnující sedací soupravy a křesla. U této je součástí zavírací úložný prvek. 

Stojací lampa na jejímž těle jsou přichyceny ještě tři malé stolky. Flos. Prodává Uni light.

Stojací lampa, na jejímž těle jsou přichyceny ještě tři malé stolky. Flos. 

Držák podpatků, tak se jmenuje nástěnný botník firmy One Copehagen.

Držák podpatků, tak se jmenuje nástěnný botník firmy One Copehagen.

Tam, kde jsou velké výškové rozdíly doporučujeme toto uspořádání. Desku vám truhlář vyrobí na zakázku a vy do ní vložíte už jen umyvadlo. Toto je ocelové smaltované a je od firmy Kaldewei.

V rodinách, kde jsou různě velcí členové domácnosti ,doporučujeme takovéto uspořádání. Desku vám truhlář vyrobí na zakázku a vy do ní vložíte už jen umyvadlo. 

Vana Twinline s dvířky, které zároveň slouží jako sprchová zástěna. Artweger.

Pohodlný nástup i výstup z vany zajistí dvířka, jejichž těsnost drží mimo jiné i tlak vody. Výška pak zajišťuje, že voda při sprchování necáká ven. Vana Twinline, chlapa si musíte najít samy.


You must be logged in to post a comment Login