Koupelny

Co je nového u německého výrobce baterií Kludi?

Od   | 

KLUDI – renomovaný německý značkový výrobce kuchyňských a koupelnových baterií, doplňků a sprchových systémů – připravil pro rok 2016 celou řadu novinek a doplnění sortimentu.

NOVINKA ČÍSLO 1

KLUDI PUSH (tlač) je propracovaný koncept ovládání podomítkových rozvodů pro sprchy a vany. Již loni byl tento koncept uveden na trh v termostatické verzi a letos ho doplnila verze netermostatická s kovovou rukojetí. Proud vody spustíte stiskem ergonomického tlačítka a teplotu upravíte buď pomocí termostatické rukojeti s bezpečností zarážkou na 38°C, nebo otáčením kovové netermostatické rukojeti, která nahrazuje klasickou páku.  KLUDI PUSH představuje skutečný uživatelský komfort pro všechny generace a v každé situaci, protože ovládání je tak jednoduché a intuitivní, že to zvládnete i se zavřenýma očima, což je výhodné například, když se vám do očí dostane mýdlo.  Tento způsob oceníte, když si děti chtějí sami pouštět vodu, nebo v případě horší mobility a šikovnosti seniorů nebo zdravotně postižených.  Jedná se o spolehlivý mechanický produkt, který funguje zcela bez elektřiny jako tlačítko na propisce. Montuje se jednoduše na univerzální podomítkové těleso KLUDI FLEXX.BOXX 88011 a dodává se ve 2 designových variantách s kruhovou, nebo čtvercovou krytkou. U dvoutlačítkové varianty lze dokonce pustit obě vodní cesty najednou. Krytky tlačítek s piktogramy lze umístit libovolně podle toho, jaké řešení jste ve sprchovém koutě či u vany zvolili – například tlačítko hlavové sprchy nahoře a ruční sprchy dole.

Kludi push v koupelně

Kludi push v koupelně

 

NOVINKA ČÍSLO 2

Firma KLUDI rozšířila a inovovala sortiment sprchových setů KLUDI ZENTA a KLUDI FIZZ v bílém provedení, přesněji řečeno v provedení bílá/chrom.  K našim bateriím řady BALANCE WHITE a ZENTA v provedení bílá/chrom se velice dobře hodí sprchové sety a příslušenství v bílé barvě, kdy bílé jsou nejen spršky, ale i tyče, hadice, hadicové přípojky a držáky sprch. Jde o velice moderní trend a koupelny takto navržené budou oceňovány za svou jednoduchost a originalitu.

KLUDI ZENTA a KLUDI FIZZ  v provedení bílá/chrom.

KLUDI ZENTA a KLUDI FIZZ v provedení bílá/chrom.

 

NOVINKA ČÍSLO 3

Rovnocenným partnerem a doplňkem pro KLUDI PUSH jsou nové hadicové přípojky KLUDI A-QA, které díky zabudovanému ventilu umožní uživatelům KLUDI PUSH systému nastavit množství vody protékající ruční sprškou. K dispozici jsou varianty s uzavíracím ventilem, nebo s regulací v rozmezí od 3 do 20 l/min, a varianty fungující pouze jako hadicová přípojka, nebo i jako držák ruční spršky.

Hadicové přípojky KLUDI A-QA

Hadicové přípojky KLUDI A-QA

kludi_logo

 

Další informace najdete na: KLUDI

You must be logged in to post a comment Login