Zahrada

V bazénu swim spa se plave celý rok

Od   | 

Přemýšlíte, že byste si na léto pořídili domů bazén? A slyšeli jste o swim spa? Je to taky bazén, ale voda v něm je po celý rok příjemně teplá, a tak si zaplavete, i když je příroda kolem vás právě přikrytá sněhem.

Termokryt na swim spa se zvedá pomocí mechanického nebo automatického zařízení.

Termokryt na swim spa se zvedá pomocí mechanického nebo automatického zařízení.

Díky integrovaným tryskám můžete svou kondici zlepšovat plaváním proti proudu ze dvou, čtyřech nebo šesti trysek, které jsou navíc i směrově nastavitelné. Tím ovšem srovnání se standardním, lépe vybaveným bazénem končí. Swim spa je vybaven inteligentním automatickým režimem, který sám analyzuje a vyhodnocuje chod zařízení. Sleduje životnost komponent, automaticky upravuje filtraci a ozonizaci vody v závislosti na frekvenci používání. To vše pomocí intuitivního ovládání pomocí mobilní nebo webové aplikace. 

Uživatel si tedy jen skutečně užívá a nemusí se o vodu v bazénu výrazně starat.

Nechybí skvělá technologie zobrazování, řízení a ovládání. Jednu z hlavních technologických novinek představuje iNvision display, který zcela mění dosavadní koncept displeje ve spa. Již neslouží jen pro nastavování chodu, ale nově i jako přehledný informační panel  pro uživatele během koupele. „Nový displej jsme navrhli tak, aby jasně zobrazoval podstatné informace pro uživatele bazénu během koupele. Mimo ty běžné (například teplota vody, čas, indikace chodu topení a filtrace) jsme jako první v oboru přinesli možnost zobrazení venkovní teploty, což má své specifické kouzlo především u venkovních instalací v zimních měsících (sledovat, že venku je mínus 15 °C, když voda má 38 °C, rozhodně podpoří euforii z koupele),“ říká výkonný ředitel Jan Kadlec. Díky výjimečnému konceptu samostatného displeje umístěného přímo uvnitř bazénu mají uživatelé důležité údaje přímo na očích. „Výše zmíněný displej je mimo jiné koncipován tak, aby byl dobře čitelný i pro uživatele, kteří jinak potřebují dioptrické brýle. Ty se pobytu v teplé vodě samozřejmě rychle orosí, a tudíž se do bazénu nenosí,“ dodává Jan Kadlec.

Se swim spa vás nečeká  zazimování. 

Swim spa je vybaveno termokrytem, který dokonale izoluje, a tím snižuje spotřebu energií, chrání vodu před vnějšími nečistotami, ale i před pádem do vody a utonutím dětí. Navíc zadržuje vlhkost, takže i při instalaci uvnitř domu nemusíte investovat do náročné vzduchotechniky.  

 Připravila: Lenka Zahradníková, Kontakt: USSPA

You must be logged in to post a comment Login