Technika v domácnosti

Bang & Olufsen tentokrát ve zlatě

Od   | 

Nová kolekce Love Affair dánské společnosti Bang & Olufsen obsahuje šest ze současných ikonických výrobků. Nelekejte se, nejsou úplně stejné. Dostaly nový kabát. Bezpochyby vás nadchne.

Lehoučká sluchátka BeoPlay H6.

Lehoučká sluchátka BeoPlay H6.

Pečlivě vybrané kultovní kousky nabízejí šanci vychutnat si ten nejlepší obraz a zvuk, přičemž tak jako vždy i nyní přicházejí designéři Bang & Olufsen s něčím výjimečným.  Elegantní a nadčasové tvary jsou podpořeny použitými materiály, kdy prim hraje růžové zlato. Proč právě to? Zatímco bílé zlato symbolizuje přátelství a žluté zlato znamená věrnost, růžové zlato představuje lásku. Právě ta je hlavní inspirací této kolekce. V kombinaci s tkaninami teplých barev, vytvořenými ve spolupráci s návrhářkou Stine Goya, a s teplým ořechovým dřevem, firma věří, že dokáže chytit za srdce obdivovatele, kteří jsou věrni společnosti už léta a zamilovali si její výrobky.

Kolekce Love Affair čítá šest výrobků: hned prvním je exkluzivní a nedávno uvedený televizor BeoVision Avant 85, dále pak chytrá televize BeoVision 11-46 a dálkové ovládání BeoRemote One. V této sadě je i neobyčejně populární audiosystém magic-touch BeoPlay A9 a elegantní a lehoučká sluchátka BeoPlay H6. Kolekce obsahuje i  štíhlý bezdrátový reproduktor BeoLab 18 s novým ořechovým lamelovým čelem a skříňkou na příslušenství ve fantasticky elegantním stylu.

Fotogalerie:

Připravila: Lenka Zahradníková, Foto: Bang  & Olufsen

Související články:

Střípky


You must be logged in to post a comment Login