Návštěvy bytů

2+kk s výrazným motivem, který dodává interiéru ten správný šmrnc

Od   | 

Dusíte se současnými, sice pěknými, ale nudnými interiéry? Hledáte inspiraci, která bude nápaditá a dosáhnete na ni finančně? Interiér tohoto nevelkého bytu je přesně tím, co by vás mohlo zvednout ze židle. Přestože je totiž zařízen jednoduše, najde se tu několik velmi originálních – nepřehlédnutelných detailů.

Od vstupních dveří není ještě tolik patrné, že se nacházíme v interiéru, ve kterém majitelé popustili uzdu fantazie a nebáli se. Návštěvník se ocitá v místnosti, ve které je propojené sezení s jídelním stolem a kuchyní. První, co vidí, je sofa a několik designových křesel navazující na prostornou terasu, ze které je vidět do zeleně.

Jakmile ale vstoupí do prostoru, uvidí kuchyni, která je od zbytku interiéru opticky oddělena obkladem a dlažbou s výrazným dekorem v tmavě šedé barvě. Celý pás lemuje kuchyňský prostor, do kterého je umně zasazená jednoduchá bílá kuchyňská sestava a kuchyňský ostrůvek. Ten spodními skříňkami v nerezové úpravě barevně navazuje na dlaždice, doplňuje ho útlá pracovní deska. 

Ta se materiálově shoduje s ikonickými jídelními židlemi zdobícími jídelní stůl se subtilní keramickou deskou a nepřehlédnutelným dřevěným podnožím. Za stěnou skrytou za dřevěným obložením se nachází ložnice. Vchází se do ní posuvnými dveřmi, které se zasouvají do opláštění. Je-li zavřeno, pak návštěvník na první dojem nepostřehne, že je v bytě další místnost.

Ložnice je velmi elegantní a jednoduchá. Lůžko doplňují bílé stolky obohacené stolní lampou. Jedinou dekorací jsou jednoduché obrazy a samotné dřevěné obložení stěny, které vnáší do místnosti příjemné teplo domova.

Součástí bytu je prostorná terasa navazující na obývák, od kterého je oddělena posuvnými skleněnými dveřmi. V letních měsících se stává tento prostor součástí interiéru, takže majitelé, přestože nebydlí v rodinném domě, využívají jeho přednosti. Stolují a relaxují pod širým nebem, což zvyšuje hodnotu jejich nového bydlení.

 

Fotogalerie:

 

Komentáře

You must be logged in to post a comment Login