Návštěvy bytů

2+kk pro mladého muže: Režné zdivo, grafiky a jedna květina

Od   | 

Nároky na bydlení, když žijete sám, se diametrálně liší od těch, když bydlíte s partnerem nebo když už bydlíte s dětmi. Přesně to si uvědomoval mladík, jenž se po škole nastěhoval do malého 2+kk, které si chtěl zařídit podle svého vkusu i potřeb. Ani finanční limit ho neodradil od vlastních představ a dopřál si své první bydlení odpovídající jeho životnímu stylu. 

Stěna z režného zdiva dodává interiéru lehce industriální nádech. Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

 

Parní trouba Fagor – záruka zdravého vaření

 

Jednou ze zásadních úprav v dispozici bytu je řada skříní, které vymezují vstupní prostor a zároveň tvoří jednu ze stěn kuchyně. Ta je situována do zadní části místnosti a navržena je do tvaru písmene U. Aby zůstal prostor prosvětlený, tvoří kuchyni bílé skříňky uspořádané naproti sobě. Na jednu část navíc navazuje kuchyňský ostrůvek, který posloužil pro umístění varné desky i dřezu a opticky propojuje kuchyni s obývákem.

V bytě je řada zajímavých dekorací i fotek. Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

Základním dekorativním prvkem hlavního prostoru je stěna z režného zdiva. Ostatní nábytek odpovídá potřebám mladého muže. K dispozici je dlouhá komoda pro ukládání i umístění televizoru, proti ní je pak sedací souprava v černém koženém provedení. Přátelé se scházejí u jídelní stolu, který navazuje na kuchyni, bílé provedení ladí se vzhledem kuchyně. Z místnosti se vchází na malý balkon, který je zastíněn dlouhými závěsy.

Úžasná pohodlná variabilní pohovka

 

Při návštěvě nesmíme opomenout ani ložnici, která přestože není velká, bohatě postačí i v případě, že se jednoho dne nastěhuje partnerka. Vybavena je klasickým dvojlůžkem a nízkou komodou sloužící zároveň jako psací stůl, který připomíná majitelova studentská léta. Zajímavým prvkem je sytě modrá stěna za postelí, která prostor příjemně oživuje. Kromě toho v místnosti nechybí ani spoustu knih a zajímavých dekorací.

Modrá stěna za postelí dodala ložnici šmrnc. Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

Zdroj: Studio Boscardin.Corsi

Fotogalerie:

 

Obrazové tapety se přizpůsobí rozměru i tvaru vaší stěny

 

 


You must be logged in to post a comment Login