• Jak si ve sprše snadněji oholit nohy

  Vybrat správný sprchový set do sprchového koutu není nic snadného. Musí splňovat tolik kritérií! Na mezinárodním koupelnovém veletrhu ISH jsme jeden našli. Sprchování dokonce zase o něco víc povyšuje. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Na co si dát pozor při nákupu zahradního stanu

  Léto je v plném proudu a posezení ve stínu je v podstatě nutností. Pokud jste si doposud efektivní zastínění nepořídili a nevíte, kterému dát přednost, pak přinášíme tip na méně obvyklé řešení. Zahradní stan. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Stěhování řešte rychle a efektivně

  Rozhodnete-li se přestěhovat, může se zdát stěhování vlastními silami levnější, nicméně v konečném důsledku zpravidla přijdete o hodně času. Ten lze využít mnohem efektivněji, třeba na realizaci nových projektů v zaměstnání. Buďme tedy konkrétní a podívejme se mnohem podrobněji na výhody stěhování pomocí profesionální firmy.  Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Zahradní posezení: I na detailech záleží

  Plánujete stavbu nového zahradního posezení, anebo uvažujete o komplexnější rekonstrukci toho stávajícího? Pak nezapomeňte ani na zdánlivé detaily, jež mohou rozhodovat o celkovém vzhledu a funkčnosti exteriéru. Na co všechno si dát při zařizování venkovního posezení pozor? Jak vybírat jednotlivé komponenty? Sdílet článekKomentáře komentáře

Úsporné, komfortní a zdravé bydlení v dřevostavbách Ovelos

Mnoho z vás určitě řeší otázku budoucího bydlení. Chcete bydlet ve vlastním rodinném domě, který je komfortní, úsporný na provoz, poskytující zdravé prostředí v interiéru, ale je zároveň levný na pořízení? Dřevostavba od společnosti Ovelos by mohla být tou pravou volbou.

Nízká pořizovací cena

Díky patentovanému konstrukčnímu systému, který nemá na trhu obdoby, splňuje dřevostavba od společnosti Ovelos všechny požadavky pro spokojené bydlení, a to navíc za nízkou pořizovací cenu, která se u standardního provedení rodinného domu předpokládá průměrně 13 333 Kč za 1 m2 v závislosti na velikosti domu.

Kompletně postavený dům za čtvrt roku?

Krátká doba výstavby patří mezi hlavní přednosti dřevostavby. Společnost Ovelos je schopna dodat hrubou stavbu, včetně dokončení základové desky, do měsíce a kompletně dokončenou stavbu rodinného domu do 3 měsíců!

Dům od firmy Ovelos bude dokončen do třech měsíců

Dům od firmy Ovelos bude dokončen do třech měsíců

 

Sestavte si dům sami sobě na míru

Využitím patentovaného konstrukčního systému je společnost Ovelos schopna přestřešit jakoukoliv dispozici rodinného domu, a proto může nabídnout maximální možnou variabilitu dispozice podřizující se vašim individuálním přání a požadavkům.

Úspory za vytápění

Dřevostavba má obecně nízkou schopnost tepelné akumulace. Ta v kombinaci s vhodným zdrojem tepla zaručuje velice rychlou termoregulační schopnost domu, jejíž důsledkem jsou nízké náklady na vytápění. To však platí za předpokladu, že jsou stěny, strop a podlaha dostatečně zatepleny. Ale toto dřevostavba od společnosti Ovelos s přehledem splňuje – ve standardním provedení je zateplena 160 mm tepelné izolace.

Dřevostavby firmy Ovelos nemají zdraví škodlivé příměsi, jako jsou lepidla, břidlice a jiné.

Dřevostavby firmy Ovelos nemají zdraví škodlivé příměsi, jako jsou lepidla, břidlice a jiné.

 

Bydlení šetrné k přírodě a vašemu zdraví

Dřevo je, jak jistě víte, obnovitelný materiál, který je možno snadno recyklovat. Součástí patentovaného konstrukčního systému Ovelos je recyklované dřevo, jehož nebylo nutné před jeho zabudováním nikterak upravovat. Jedná se tudíž o přímé opětovné využití. Díky tomu jsou energetické náklady potřebné na výrobu konstrukčního systému Ovelos minimální, a tudíž velice šetrné k přírodě. Dále dřevostavby poskytují zdravé životní prostředí v interiéru. To je dáno mimo jiné schopností dřeva regulovat interiérovou vlhkost vzduchu. Navíc se v konstrukčním systému Ovelos využívá pouze rostlé a kompletně čisté dřevo. Tudíž se v něm nevyskytují žádné zdraví škodlivé příměsi (jako jsou lepidla, břidlice a jiné), a proto jsou rodinné domy od společnosti Ovelos vhodné i pro alergiky.

Více o dřevostavbách společnosti Ovelos ZDE

Volejte bezplatně na telefonní číslo 800 888 016

Ovelos-Logo

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře