• Od dlaždiček k (významným) plnovousům

  Oslí můstek je výraz, který se uplatňuje zejména v řečnictví. Označuje obratné nebo naopak nešikovné propojení dvou jinak nesouvisejících témat. Tak praví Wikipedie. A každý řečník, novinář nebo moderátor by vám potvrdil, že vymyslet dobrý oslí můstek není vůbec jednoduché. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jaké budou nejvyšší výdaje při rekonstrukci domu

  V některých případech je výhodnější koupit starý dům a ten rekonstruovat, než si pořídit bydlení nové. Důvodů může být hned několik. Pádným argumentem je rozdílnost cen mezi novostavbou a původní stavbou a častokrát hraje významnou roli lokace nemovitosti. Zatímco novostavby bývají postaveny na zelené louce, původní domky bývají v dochozí vzdálenosti od MHD, škol, lékařů, potravin […]

 • Jak v kuchyni vše sladit

  Kuchyňský prostor musí být sice řešen co možná nejefektivněji s důrazem na funkční prvky, ale primárně nás stejně zajímá jedna jediná věc: vzhled. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jak na zelenou vodu v bazénu

  Pokud dáváte přednost koupání v rybníku před bazénem, a to kvůli bazénové chemii, pak zpozorněte. Našli jsme řešení, jak bazén ošetřit bez volného chlóru. Chlordioxid vyhovuje atopikům i alergikům a navíc vám jeho správným používáním bazén nezezelená, jak se častokrát stává v případě používání bazénové chemie.  Sdílet článekKomentáře komentáře

TECElux Mini na vás zabliká

TECElux Mini je elegantní ovládací tlačítko s elektronickým ovládáním splachování, které je dobře známé již z populárního WC terminálu TECElux. Toto malé tlačítko si okamžitě zamilujete. Rozměry tlačítka jsou 220 × 150 mm. 

Výrobek je vybaven elektronickým senzorem, který rozpozná osobu blížící se k toaletě, a na základě toho se skleněná deska rozsvítí.

Na tlačítku je možné nastavit různé časové intervaly a funkce podle individuálních potřeb zákazníka. Elektronika je napájena transformátorem regulujícím síťové napětí na 12 V. TECElux Mini má také výhodu v tom, že ho můžete společně s použitím instalačního rámečku nainstalovat do jedné roviny se zdí. Tím TECElux Mini krásně zapadne do architektury koupelny. Viditelná zůstává pouze skleněná deska z bezpečnostního skla, kterou si můžete vybrat bílou, nebo černou. Toto luxusní tlačítko zajišťuje lepší hygienu na toaletě a také snadnější úklid kolem toalety.

Při instalaci nového tlačítka TECEsquare II není potřeba instalační rámeček.

Při instalaci nového tlačítka TECEsquare II není potřeba instalační rámeček.

TECEsquare II nepotřebuje instalační rámeček

Jestliže jste si oblíbili naše tlačítka TECEsquare z nerezové oceli, máme pro vás také novinku. Jistě už víte, že jsme toto tlačítko vylepšili, a vznikla tak nová verze ovládacího tlačítka TECEsquare II, která je o něco menší než předchozí verze. Výhodou u nového modelu je především to, že při instalaci není potřeba instalační rámeček, jako tomu bylo u staršího typu tlačítka. Díky tomu se tlačítko instaluje jednodušším způsobem. Tak jako v minulosti je nerezové tlačítko v nabídce v broušeném nebo lesklém chromu a v bílém provedení. Novinkou roku 2016 je nová barva – matná černá. Díky jasně strukturovanému povrchu a velice plochému řešení působí tlačítko čistě a zároveň velice elegantně.

TECEnow splyne s obkladem

Tloušťka ovládací tlačítka TECEnow je pouhých 5 mm, čímž mechanické ovládací tlačítko krásně splyne s obklady.

Tloušťka ovládací tlačítka TECEnow je pouhých 5 mm, čímž mechanické ovládací tlačítko krásně splyne s obklady.

Oblíbeným tlačítkem, které patří stále k novinkám, je plastové ovládací tlačítko TECEnow. S TECEnow společnost ukazuje, že je možné mít krásný design na všech tržních úrovních a nejen v nejvyšším sektoru.

Vznik ovládacího tlačítka TECEnow je podpořen vysokou oblibou hranatých tvarů. TECE využilo svých zkušeností z předchozích let a přináší svým zákazníkům ovládací tlačítko, které svou konstrukcí splňuje nejnáročnější měřítka kvality, důležité pro dlouhodobé a bezproblémové fungování a samozřejmě elegantní a decentní vzhled. Jednoduchý tenký obdélník s dvoumnožstevním splachováním zdobí zdi nad WC keramikou. Tloušťka tlačítka je pouhých 5 mm, čímž mechanické ovládací tlačítko krásně splyne s obklady. I když tento designový kousek působí draze, opak je pravdou.

Díky speciálnímu instalačnímu rámečku je také možné tlačítko zapustit přímo do obkladu.

TECEnow je k dispozici v černé a bílé barvě a dále ve variantě matného nebo lesklého chromovaného plastu. Rozměry tlačítka jsou 220 x 150 mm a hodí se opravdu do každé koupelny. S tímto tlačítkem bude Vaše koupelna elegantní a moderní, navíc za příznivou cenu.

 

Pro lepší představu vyzkoušejte náš online konfigurátor ovládacích tlačítek a uvidíte, jak bude zvolené tlačítko vypadat právě ve vaší koupelně!

tece_logo

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře