• Jak si ve sprše snadněji oholit nohy

  Vybrat správný sprchový set do sprchového koutu není nic snadného. Musí splňovat tolik kritérií! Na mezinárodním koupelnovém veletrhu ISH jsme jeden našli. Sprchování dokonce zase o něco víc povyšuje. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Na co si dát pozor při nákupu zahradního stanu

  Léto je v plném proudu a posezení ve stínu je v podstatě nutností. Pokud jste si doposud efektivní zastínění nepořídili a nevíte, kterému dát přednost, pak přinášíme tip na méně obvyklé řešení. Zahradní stan. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Stěhování řešte rychle a efektivně

  Rozhodnete-li se přestěhovat, může se zdát stěhování vlastními silami levnější, nicméně v konečném důsledku zpravidla přijdete o hodně času. Ten lze využít mnohem efektivněji, třeba na realizaci nových projektů v zaměstnání. Buďme tedy konkrétní a podívejme se mnohem podrobněji na výhody stěhování pomocí profesionální firmy.  Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Zahradní posezení: I na detailech záleží

  Plánujete stavbu nového zahradního posezení, anebo uvažujete o komplexnější rekonstrukci toho stávajícího? Pak nezapomeňte ani na zdánlivé detaily, jež mohou rozhodovat o celkovém vzhledu a funkčnosti exteriéru. Na co všechno si dát při zařizování venkovního posezení pozor? Jak vybírat jednotlivé komponenty? Sdílet článekKomentáře komentáře

TECE konfigurátory pro snadný výběr designu koupelny

Nemáte jasno, jakou barvu použít a jaké výrobky zakoupit do nové koupelny? Konfigurátor TECE Vám usnadní volbu. Na webových stránkách TECE naleznete dva konfigurátory. První pomůže s výběrem sprchového žlábku – TECEdrainline a druhý s výběrem ovládacího tlačítka pro WC.

Konfigurátor sprchových žlabů

On-line konfigurátor pro sprchové žlaby

On-line konfigurátor pro sprchové žlaby

Zaměřme se na konfigurátor sprchových žlábků.  Jako první si v konfigurátoru nastavíte, kde chcete mít žlábek umístěný. Existuje více variant, které je možné zvolit. Žlábek můžete umístit například až ke stěně, nebo i do rohu sprchového koutu. Dále si můžete vybrat ze sedmi druhů roštů z nerezové oceli, které jsou k dispozici v leštěném a broušeném provedení. Pro ty, kteří mají rádi skleněné doplňky, nabízíme také skleněné rošty v bílé, zelené a černé barvě. Velice populární jsou rošty pro vložení dlažby, čímž vzniká ničím nerušený vzhled sprchového koutu. Sprchový žlab krásně splyne s podlahou, což působí v koupelně velmi elegantním dojmem. Nyní je čas zvolit si barvu obkladů, dlažby a případně i barvu zdi. Nakonec můžete ještě zvolit doplňky, které potřebujete, a máte hotovo.

Nezapomeňte! Pro kompletní objednání sprchového žlábku potřebujete tělo žlábku, rošt, sifon a stavitelné podpěry.

On-line konfigurátor pro WC tlačítka

On-line konfigurátor pro WC tlačítka

 

Konfigurátor ovládacích tlačítek WC

Ve druhém konfigurátoru si můžete vybrat ovládací tlačítko pro WC z řady TECEsquare, TECEloop, TECEplanus, TECEnow, TECEambia či TECEbase. Každá řada tlačítek má specifické tvary, které si proklikem zde můžete prohlédnout a následně si jeden z nich vybrat. Po volbě tvaru tlačítka následuje výběr jeho barvy. Zde je možné zvolit barvu zdi (obkladu), což při rozhodování velice pomůže.

Nejoblíbenějšími ovládacími tlačítky jsou bezesporu tlačítka TECEsquare, která si můžete pořídit buď skleněné, nebo vyrobené z nerezové oceli. Tato tlačítka jsou velice elegantní a hodí se do každé moderní koupelny. Ve skleněném provedení vyrábíme tlačítka v bílé, zelené a černé barvě v kombinaci s nerezovou ocelí. Máte-li zájem o kovová tlačítka, nabízíme čtyři varianty, a to broušenou nerezovou ocel, lesklý chrom, bílou barvu a matnou černou. Máte rádi hravé a barevné doplňky? V tom případě je pro Vás jako dělaná řada ovládacích tlačítek TECEloop, kde můžete vybírat ze 104 barevných kombinací ve skleněném provedení.

Nakombinujte si barevná skla s tlačítky, která se Vám přesně hodí do vaší koupelny! Z výsledku budete nadšení.

tece_logo

Ovládací tlačítka z řady TECEloop a TECEsquare je možné zapustit do zdi, čímž dosáhnete toho, že uvidíte pouze 2 mm čelní strany tlačítka.

POZOR! K instalaci do zdi je nutné použít speciální rámeček, který nabízíme v barvě bílé, černé, lesklého chromu a pozlacené.

Neváhejte a vyzkoušejte naše konfigurátory online!

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře