• Jak si ve sprše snadněji oholit nohy

  Vybrat správný sprchový set do sprchového koutu není nic snadného. Musí splňovat tolik kritérií! Na mezinárodním koupelnovém veletrhu ISH jsme jeden našli. Sprchování dokonce zase o něco víc povyšuje. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Na co si dát pozor při nákupu zahradního stanu

  Léto je v plném proudu a posezení ve stínu je v podstatě nutností. Pokud jste si doposud efektivní zastínění nepořídili a nevíte, kterému dát přednost, pak přinášíme tip na méně obvyklé řešení. Zahradní stan. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Stěhování řešte rychle a efektivně

  Rozhodnete-li se přestěhovat, může se zdát stěhování vlastními silami levnější, nicméně v konečném důsledku zpravidla přijdete o hodně času. Ten lze využít mnohem efektivněji, třeba na realizaci nových projektů v zaměstnání. Buďme tedy konkrétní a podívejme se mnohem podrobněji na výhody stěhování pomocí profesionální firmy.  Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Zahradní posezení: I na detailech záleží

  Plánujete stavbu nového zahradního posezení, anebo uvažujete o komplexnější rekonstrukci toho stávajícího? Pak nezapomeňte ani na zdánlivé detaily, jež mohou rozhodovat o celkovém vzhledu a funkčnosti exteriéru. Na co všechno si dát při zařizování venkovního posezení pozor? Jak vybírat jednotlivé komponenty? Sdílet článekKomentáře komentáře

Sprchové žlábky TECEdrainline
Německá kvalita

TECEdrainline nabízí zákazníkům velký výběr krytů sprchových žlábků. V nabídce je několik druhů materiálů s různými designy. Vybírat můžete např. z roštů pro vložení nebo nalepení dlažby, skleněných krytů vyrobených z bezpečnostního skla v několika barevných variantách a v neposlední řadě z roštů vyrobených z vysoce kvalitní nerezové oceli, které jsou k dispozici s různými designy.

Velice populární jsou rošty pro vložení dlažby, čímž vzniká ničím nerušený vzhled vašeho sprchového koutu. Sprchový žlab plynule přechází v obklad, což působí velmi elegantním dojmem. Další možností je použití přírodního kamene. Kámen či dlažba se nalepí přímo na žlab a po celém obvodu žlabu zbyde pouze úzká mezírka umožňující odtékání vody. Tento žlab dokonale splyne s povrchem podlahy v celé koupelně, díky čemuž působí celý koupelnový prostor jednotným dojmem.

Na rozdíl od standardních velikostí můžeme vyrobit atypické délky sprchových žlábků již od 300 mm, což zaručí individuální a originální design koupelny. Žlábek je možné umístit také do středu místnosti nebo až ke stěně. Jestliže potřebujete umístit žlab až ke stěně, existuje speciální žlab s přírubou, který vám usnadní montáž.

Potřebujete rohový žlab?

Ani s tím nemáme problém. Ve starších domech je možné použít právě tento odtokový systém, protože instalační výška žlábků začíná na 65 mm k hornímu okraji nebo dokončené podlaze. Pro větší objemy vody, např. u masážních sprch, se vyrábí sifon, který má kapacitu až 1,3 l za sekundu.

Když je na sprchový kout kladen vysoký estetický důraz…

Sprchový žlab TECEdrainline je vhodným řešením i pro vícegenerační bydlení, domy pro seniory a klienty s pohybovou indispozicí, protože zatímco sprchová vanička by znamenala schod, zcela bezbariérová koupelna skýtá maximální komfort. Koupelna je tak bezpečná, zároveň však vzhledově zajímavá. Toto řešení neomezuje klienty ve výběru sprchových zástěn, posuvných dveří a jiných netypických variant.

TECEdrainline sprchové žlábky jsou vyráběny v továrně TECE ve Wuppertalu, která je vybavena moderními stroji pro zpracování ušlechtilé oceli. Tyto stroje umožňují ocel zpracovávat laserem, svařováním nebo ohýbáním. Továrna vyráběla žlaby z nerezové oceli pro kuchyně a bazény od roku 1970 a dnes se stala odborným centrem pro výrobu sprchových žlabů pro koupelny.

Vyzkoušejte si náš online konfigurátor. Budete nadšeni!

tece_logo

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře