• Jak si ve sprše snadněji oholit nohy

  Vybrat správný sprchový set do sprchového koutu není nic snadného. Musí splňovat tolik kritérií! Na mezinárodním koupelnovém veletrhu ISH jsme jeden našli. Sprchování dokonce zase o něco víc povyšuje. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Na co si dát pozor při nákupu zahradního stanu

  Léto je v plném proudu a posezení ve stínu je v podstatě nutností. Pokud jste si doposud efektivní zastínění nepořídili a nevíte, kterému dát přednost, pak přinášíme tip na méně obvyklé řešení. Zahradní stan. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Stěhování řešte rychle a efektivně

  Rozhodnete-li se přestěhovat, může se zdát stěhování vlastními silami levnější, nicméně v konečném důsledku zpravidla přijdete o hodně času. Ten lze využít mnohem efektivněji, třeba na realizaci nových projektů v zaměstnání. Buďme tedy konkrétní a podívejme se mnohem podrobněji na výhody stěhování pomocí profesionální firmy.  Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Zahradní posezení: I na detailech záleží

  Plánujete stavbu nového zahradního posezení, anebo uvažujete o komplexnější rekonstrukci toho stávajícího? Pak nezapomeňte ani na zdánlivé detaily, jež mohou rozhodovat o celkovém vzhledu a funkčnosti exteriéru. Na co všechno si dát při zařizování venkovního posezení pozor? Jak vybírat jednotlivé komponenty? Sdílet článekKomentáře komentáře

Příslušenství a doplňky ke dřezům

Výběr dřezu není jen o materiálu a tvaru, ale i jeho doplňcích, díky kterým získáme další odkládací, úložný i pracovní prostor. Pojďte se podívat, jaké doplňky můžete mít u dřezů firmy Franke.

Příslušenství není univerzální a nepasuje do všech dřezů. K určitým typům dřezů existují určité varianty desek, košů, roštů či misek přesného tvaru, rozměru a velikosti a pasují jen do daného typu dřezu. Konkrétní tvar a rozměr nejsou jen estetickým prvkem, jde zejména o praktickou stránku. Například miska perfektně padne do daného prostoru a drží na místě, aniž by se nechtěně pohybovala po dřezu. Velice šikovná je právě miska u jeden a půl dřezu, kdy miska přesně pasuje do malého dřezu a můžete v ní nechat okapat potraviny, či scedit těstoviny.

image 3

Deska zase svými nožičkami či drážkami perfektně sedne na odkapovou plochu, a tak můžete bez obav krájet maso, zeleninu, nebo si i posunutím desky nad prostor dřezu zvětšit pracovní plochu.

image 1

U některých typů dřezů je příslušenství v ceně dřezu, například miska, deska… Většinou lze příslušenství zakoupit zvlášť, můžete si tedy vybrat, zda-li využijete spíše misku, či desku nebo obojí. Příslušenství zvyšuje možnost využití dřezu, je praktické, usnadní práci v kuchyni, ale nemělo by zastínit samotný výběr dřezu.

image 2 

Franke Largo Workcenter

Franke Largo Workcenter je multifunkční dřezové centrum, které usnadní každodenní práci u dřezu. Dřez LAX 211/611-W-45 je nerezový jednodřez s odkapovou plochou, boxem a košem, určený do skříňky od 800 mm (k dostání i ve variantě do skříňky od 600 mm) a nabízí mnoho praktických výhod. Charakteristickým rysem nového pohodlí je takzvaný box modul, který je umístěn vedle dřezu. Větší box je určen pro biologický odpad, menší pro kuchyňské potřeby, například houbičku na nádobí, čisticí pastu FRANKE Twister a jiné. Tento dřez je také vybaven Easy Click systémem, což je hygienické zavírání a otevírání odtoku dřezu pomocí tlačítka. Jde o jednoduchý a intuitivní mechanismus, který pracuje bez elektřiny a nevyžaduje žádnou údržbu.

Largo Workcenter

Largo Workcenter

 

Franke Centinox

Franke Centinox byl vytvořen speciálně ke stoletému výročí firmy Franke a vyhrál i ocenění za design Red dot design award Winter 2011. Centinox je nerezový jednodřez s několika variantami příslušenství (miska, přípravná deska, rolovací rošt, posuvný odkapový tác), které lze mezi sebou vzájemně kombinovat, a využít tak možnosti a praktičnost dřezu na sto procent. 

Franke Centinox

Franke Centinox

 

Fotogalerie:

 

Dřez Franke Largo Workcener na živoFRA_Logo_Divisionen

Dřez Franke Centinox na živo

 

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře