• Minimalistické tvary, maximum možností
  Novinky v kolekci KOLO Twins

  Současné trendy v zařizování koupelen jasně směřují k větší lehkosti. Kolekce KOLO Twins, která získala prestiží ocenění Red Dot Design Awards, je nyní obohacena o umyvadla Low Rim v moderním designu. Rozšířenou nabídku umyvadel provází i doplnění nových skříněk. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jak na dětský pokoj pro školáka

  Máte doma ratolest, ze které se stává dítě školou povinné a v září usedne poprvé do lavice? Tato životní změna si žádá i zásah do vzhledu a uspořádání dětského pokoje. A prázdniny jsou ideální dobou, kdy můžete pro své potomky připravit místo, kde se budou cítit dobře nejen při učení. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Trendy krytiny do každé rodiny

  Poradíme vám, jak se zorientovat na trhu s podlahovými krytinami. Zaměříme se na současné trendy, řekneme si, kam se který materiál hodí, a které podlahoviny neomrzí ani za 10 let. Kontakt: KPP Související články: Vše o ekologických podlahách Švédka, kterou by chtěl mít doma každý Vinyl nebo laminát? Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Co je rekuperace tepla a jak může ušetřit peníze?

  Představte si situaci, kdy teplo z kuchyně, koupelny a jiných místností neodchází bez dalšího užitku, „ale recykluje“ se a vy je znovu použijete pro vytopení  domácnosti. Fikce? Kdepak, právě toto je základní princip rekuperace, který využívají nejen podniky, ale čím dál častěji i domácnosti. Sdílet článekKomentáře komentáře

Nové sprchové dveře Blix

Až dva metry široké dveře sprchových koutů Blix ochrání společné zážitky ze sprchování dvou zamilovaných, čtvrtkruhová varianta poslouží hlavně v menších koupelnách a kout Blix se sníženou výškou je zase vhodný v kombinaci s hlubokou sedací vaničkou, která zpříjemní život rodinám s dětmi nebo seniorům. Nově firma přichází se zlamovacími a posuvnými třídílnými dveřmi.

Zlamovací dveře Blix se hodí zejména do koupelen, kde se řeší každý centimetr. Díky systému zlamování směrem dovnitř koutu dveře neubírají kolem prostor, nezmenšují šíři vstupu a nezamokří podlahu v koupelně, protože stékající zbytková voda vždy zamíří dovnitř sprchového koutu. Pro snadnou manipulaci nově nabízí Ravak ke zlamovacím dveřím Blix i speciální madlo, které dovoluje pohodlné zatáhnutí dveří. Zlamovací dveře jsou nabízeny v rozměrech už od 70 cm, dále 80 a 90 cm.

Sprchové dveře BLIX BLDZ2 a BLPSZ. Cena zlamovacích sprchových dveří Blix BLDP2 od 8 990 Kč podle rozměru (70/80/90 cm), Ravak.

Sprchové dveře BLIX BLDZ2 a BLPSZ. Cena zlamovacích sprchových dveří Blix BLDP2 od 8 990 Kč podle rozměru (70/80/90 cm), Ravak.

Nové posuvné třídílné dveře Blix rozšiřují stávající nabídku nejoblíbenějšího způsobu otevírání. Mezi stávající modely BLDP4 (čtyřdílné – nejširší sprchové dveře na trhu se středovým vstupem) a BLDP2 (dvoudílné – vhodné naopak i do malých koutů) přibyl nový třídílný model BLDP3 vhodný k nejprodávanější velikosti sprchových koutů 90 cm nebo 100 cm. I při rozměru 90 cm zachovávají třídílné dveře komfortní šíři vstupu a nezabírají místo v koupelně. Také mají synchronizovaný posun všech částí, všechny díly se proto otevírají či zavírají současně, plynule a tiše bez jakéhokoli zadrhování a křížení.

Cena nových posuvných třídílných dveří Blix BLDP3 od 8 990 Kč podle rozměru (90/100 cm).

Cena nových posuvných třídílných dveří Blix BLDP3 od 8 990 Kč podle rozměru (90/100 cm), Ravak.

Oba typy nových dveří jsou nabízeny se skleněnou výplní opatřenou už z výroby ochrannou vrstvou AntiCalc a v lesklém provedení rámu. Stejně jako všechny ostatní typy sprchových dveří jsou i dva nové modely ideální jak k přepažení nik, tak i ke kombinování s pevnou stěnou. Uživatel  tím pádem není omezen klasickým čtvercovým půdorysem sprchového koutu, ale může si vytvořit i praktičtější obdélníkový tvar podle konkrétních nabízených rozměrů sprchových dveří a pevné stěny.

Připravila: Redakce, Foto: Ravak

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře