• Kuchyňský ostrůvek? Rozhodně ano!

  Při plánování nové kuchyňské sestavy možná váháte, zda do ní naplánovat také kuchyňský ostrůvek. My jsme jednoznačně pro jeho zřízení. Aby ne. Podléhá veškerým moderním trendům a je praktickou součástí každé kuchyně. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • 7 TIPŮ, JAK NEJEN OPTICKY NAFOUKNOUT PŘEDSÍŇ

  Předsíň nebývá bohužel velká, a přitom právě v ní potřebujeme prostor na sezení a hodně úložného místa. Jak ji zařídit, abychom se v ní pohodlně obuli a zároveň pojala všechny naše boty, bundy a kabáty. A přitom ještě působila uklizeně a byla reprezentativním vchodem do našeho domova? Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Víte co jsou kokedamy?

  Pokojové rostliny nemusí být nutně jen v květináči nebo ve váze. Ať už bojujete o každý kousíček místa v bytě, nebo zkrátka máte rádi nápadité dekorace, oba případy můžete hravě vyřešit pomocí „zahrady na niti“. Kokedamy nebo květiny ve skleněné formě jsou křehké i překrásné. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jak natřít pergolu, aby radost z nového nátěru vydržela co nejdéle

  Venkovní dřevo je po celý rok vystavováno nepříznivým povětrnostním vlivům v podobě prudkého slunečního záření, zvýšené vlhkosti, měnící se teploty. Základem úspěchu je kromě vysoké kvality a vysušení dřeva i samotný nátěr. Sdílet článekKomentáře komentáře

FRANKE – KUCHYNĚ STEJNĚ JEDINEČNÉ JAKO VY

Ve společnosti Franke věříme, že každá kuchyně by měla být stejně jedinečná jako vy. Mělo by to být místo, kde se budete při vaření, stolování, zábavě, oslavách i jakýchkoli dalších činnostech cítit skutečně svobodně.

Špičkové materiály, inovativní produkty a promyšlené systémy. To je jen několik málo důvodů, proč naše kuchyně najdete ve více než 100 milionech domácností po celém světě. Od Paříže po Milán a od New Yorku po Berlín objevujte, jak lze kuchyňská řešení Franke snadno přizpůsobit vašim požadavkům.

Vychutnejte si inteligentně uspořádanou kuchyni, kde dřez, baterie, varná deska, trouba i odsavač par dokonale ladí.

Ať dáváte přednost minimalistickému stylu, uvolněnému nekonvenčnímu stylu nebo stylové praktičnosti, u produktů společnosti Franke najdete vynikající kvalitu bez kompromisů.

Odsavač par Franke Maris Plus

Odsavač par Franke Maris Plus

Harmonie varné desky a odsavače par

Řada varných desek a odsavačů par je ve stejném či podobném designu. Můžete tak svoji kuchyň sladit do posledního detailu. Středobodem každé varné desky Franke je absolutní přesnost v designu, vynikající kvalita povrchu a nejvyšší standard řemeslného provedení. Všechny varné desky splňují vysoké požadavky na dlouholetý bezproblémový provoz. Díky elegantnímu designu a špičkovým technologiím vnáší odsavače par Franke do kuchyně styl a promyšlenost a udrží ji bez nežádoucích pachů.

DCT – Dynamic Cooking Technology (Technologie dynamického pečení)

Technologie dynamického pečení směruje teplo tak, aby bylo možné připravovat v troubě současně několik druhů jídel od ryb až po dezerty, aniž by došlo k mísení chutí.

DCT umožňuje péct jakýkoliv recept při spotřebě energie jen 1,5 kW. Zároveň není nutné troubu předehřívat, čímž se doba pečení zkrátí až o 25%. Výsledkem je perfektní pečení s nízkou spotřebou energie za krátký čas. 

Život v kuchyni se často točí kolem trouby.

Proto se pečlivě věnujeme každému, i tomu nejmenšímu detailu. Trouby řady Crystal nabízejí řadu funkcí, např. DCT technologii dynamického pečení, exkluzivní programy (Kompletní Menu, Automatické recepty, Eco Cooking nebo Wellness program), velký barevný TFT displej pro snadnou orientaci ve funkcích a receptech atd.

Více informací najdete na stránkách firmy FRANKE

FRA_Logo_Divisionen

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře