• Od dlaždiček k (významným) plnovousům

  Oslí můstek je výraz, který se uplatňuje zejména v řečnictví. Označuje obratné nebo naopak nešikovné propojení dvou jinak nesouvisejících témat. Tak praví Wikipedie. A každý řečník, novinář nebo moderátor by vám potvrdil, že vymyslet dobrý oslí můstek není vůbec jednoduché. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jaké budou nejvyšší výdaje při rekonstrukci domu

  V některých případech je výhodnější koupit starý dům a ten rekonstruovat, než si pořídit bydlení nové. Důvodů může být hned několik. Pádným argumentem je rozdílnost cen mezi novostavbou a původní stavbou a častokrát hraje významnou roli lokace nemovitosti. Zatímco novostavby bývají postaveny na zelené louce, původní domky bývají v dochozí vzdálenosti od MHD, škol, lékařů, potravin […]

 • Jak v kuchyni vše sladit

  Kuchyňský prostor musí být sice řešen co možná nejefektivněji s důrazem na funkční prvky, ale primárně nás stejně zajímá jedna jediná věc: vzhled. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jak na zelenou vodu v bazénu

  Pokud dáváte přednost koupání v rybníku před bazénem, a to kvůli bazénové chemii, pak zpozorněte. Našli jsme řešení, jak bazén ošetřit bez volného chlóru. Chlordioxid vyhovuje atopikům i alergikům a navíc vám jeho správným používáním bazén nezezelená, jak se častokrát stává v případě používání bazénové chemie.  Sdílet článekKomentáře komentáře

FRANKE – KUCHYNĚ STEJNĚ JEDINEČNÉ JAKO VY

Ve společnosti Franke věříme, že každá kuchyně by měla být stejně jedinečná jako vy. Mělo by to být místo, kde se budete při vaření, stolování, zábavě, oslavách i jakýchkoli dalších činnostech cítit skutečně svobodně.

Špičkové materiály, inovativní produkty a promyšlené systémy. To je jen několik málo důvodů, proč naše kuchyně najdete ve více než 100 milionech domácností po celém světě. Od Paříže po Milán a od New Yorku po Berlín objevujte, jak lze kuchyňská řešení Franke snadno přizpůsobit vašim požadavkům.

Vychutnejte si inteligentně uspořádanou kuchyni, kde dřez, baterie, varná deska, trouba i odsavač par dokonale ladí.

Ať dáváte přednost minimalistickému stylu, uvolněnému nekonvenčnímu stylu nebo stylové praktičnosti, u produktů společnosti Franke najdete vynikající kvalitu bez kompromisů.

Odsavač par Franke Maris Plus

Odsavač par Franke Maris Plus

Harmonie varné desky a odsavače par

Řada varných desek a odsavačů par je ve stejném či podobném designu. Můžete tak svoji kuchyň sladit do posledního detailu. Středobodem každé varné desky Franke je absolutní přesnost v designu, vynikající kvalita povrchu a nejvyšší standard řemeslného provedení. Všechny varné desky splňují vysoké požadavky na dlouholetý bezproblémový provoz. Díky elegantnímu designu a špičkovým technologiím vnáší odsavače par Franke do kuchyně styl a promyšlenost a udrží ji bez nežádoucích pachů.

DCT – Dynamic Cooking Technology (Technologie dynamického pečení)

Technologie dynamického pečení směruje teplo tak, aby bylo možné připravovat v troubě současně několik druhů jídel od ryb až po dezerty, aniž by došlo k mísení chutí.

DCT umožňuje péct jakýkoliv recept při spotřebě energie jen 1,5 kW. Zároveň není nutné troubu předehřívat, čímž se doba pečení zkrátí až o 25%. Výsledkem je perfektní pečení s nízkou spotřebou energie za krátký čas. 

Život v kuchyni se často točí kolem trouby.

Proto se pečlivě věnujeme každému, i tomu nejmenšímu detailu. Trouby řady Crystal nabízejí řadu funkcí, např. DCT technologii dynamického pečení, exkluzivní programy (Kompletní Menu, Automatické recepty, Eco Cooking nebo Wellness program), velký barevný TFT displej pro snadnou orientaci ve funkcích a receptech atd.

Více informací najdete na stránkách firmy FRANKE

FRA_Logo_Divisionen

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře