• Víte co jsou kokedamy?

  Pokojové rostliny nemusí být nutně jen v květináči nebo ve váze. Ať už bojujete o každý kousíček místa v bytě, nebo zkrátka máte rádi nápadité dekorace, oba případy můžete hravě vyřešit pomocí „zahrady na niti“. Kokedamy nebo květiny ve skleněné formě jsou křehké i překrásné. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jak natřít pergolu, aby radost z nového nátěru vydržela co nejdéle

  Venkovní dřevo je po celý rok vystavováno nepříznivým povětrnostním vlivům v podobě prudkého slunečního záření, zvýšené vlhkosti, měnící se teploty. Základem úspěchu je kromě vysoké kvality a vysušení dřeva i samotný nátěr. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • PETR TSCHAKERT A INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU

  „Život je jako bonboniéra,“ říkávala matka Forresta Gumpa, „nikdy nevíš, co ochutnáš“. Každý v sobě kousek Forresta nosíme, o tom jsem přesvědčená, a je jen na nás, zda mu nějaký ten bonbón ochutnat dovolíme. Petr Tschakert je v mé životní bonboniéře rozhodně jedním z nejlepších; hořká čokoláda s chilli. Chutě, které k sobě zdánlivě nepasují, ale výsledný efekt je ohromující. Sdílet […]

 • 5 tipů do obývacího pokoje, které nepodlehnou módě

  Uvažujete o zařízení obývacího pokoje a zjišťujete, že vybrat si z tolika variant je téměř nemožné? Co je in a co právě out? Jak docílit výsledku, který i po několika letech bude funkční a také pěkný? Připravili jsme několik současných, ale i nadčasových trendů, které mohou být vodítkem pro komfortní bydlení. Sdílet článekKomentáře komentáře

Do koupelny jedině bílou! Začněte rámem sprchových dveří.

Díky množství chromových prvků působí koupelna častokrát neosobně a v kombinaci s moderní šedou barvou je výsledek skutečně studený. Proto němečtí designéři přišli s řešením, které tento dojem zjemňuje. Stačí přidat trochu bílých prvků a výsledný vzhled koupelny je mnohem elegantnější, přívětivější a ta působí mnohem více domáckým dojmem. 

Designéři firmy Hüppe reagují na poptávku trhu, která stále více a důrazněji volá po zabydlených domovech. Pro letošní rok připravili kolekci sprchových koutů Classics II s bílými rámy, které v kombinaci s jemnými chromovými doplňky vnášejí do koupelnového prostoru luxus a zároveň příjemný pocit elegance a noblesy. 

Důraz na maximální těsnost

Sprchové kouty Classics II jsou nabízeny se spodní vodicí lištou, která zajišťuje maximální těsnost, čímž zamezuje úniku vody do koupelny. Ti, kteří preferují maximální puristický vzhled, mohou mít místo vodicí lišty tenkou prahovou lištu, která je výrazně elegantnější, přitom však také vysokou měrou zamezuje úniku vody do místnosti. 

Série Classics II nabízí dvě varianty sprchového koutu, přičemž obě mohou být montovány s vodicí, nebo prahovou lištou, což je v daném segmentu skutečně ojedinělé.

Čtvrtkruhové posuvné dveře s bílým elegantním rámem. Madlo a prahová lišta vždy v barvě stříbrná lesklá, možnost montáže bez prahové lišty. K dodání v symetrických i asymetrických rozměrech.

Čtvrtkruhové posuvné dveře s bílým elegantním rámem. Madlo a prahová lišta vždy v barvě stříbrná lesklá, možnost montáže bez prahové lišty. K dodání v symetrických i asymetrických rozměrech.

Záleží už jen na prostorových možnostech, vybírat můžete z varianty s jednodílnými posuvnými dveřmi s boční stěnou, přičemž rozměry dveří jsou 100-170 cm. Druhá varianta je čtvrtkruhová a objednat ji můžete se symetrickými nebo asymetrickými rozměry.

Madlo sprchového koutu je ergonomicky upravené pro snadné otevírání dveří.<br /> Pojezdy sprchového koutu jsou schované tak, aby nerušily elegantní vzhled zástěny.

Madlo sprchového koutu je ergonomicky upravené pro snadné otevírání dveří.
Pojezdy sprchového koutu jsou schované tak, aby nerušily elegantní vzhled zástěny.

Sprchové kouty Classics II lze zhotovit i na míru prostoru.

 Více informací na HÜPPE

Hueppe_Claim_P432

 

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře