• Minimalistické tvary, maximum možností
  Novinky v kolekci KOLO Twins

  Současné trendy v zařizování koupelen jasně směřují k větší lehkosti. Kolekce KOLO Twins, která získala prestiží ocenění Red Dot Design Awards, je nyní obohacena o umyvadla Low Rim v moderním designu. Rozšířenou nabídku umyvadel provází i doplnění nových skříněk. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Jak na dětský pokoj pro školáka

  Máte doma ratolest, ze které se stává dítě školou povinné a v září usedne poprvé do lavice? Tato životní změna si žádá i zásah do vzhledu a uspořádání dětského pokoje. A prázdniny jsou ideální dobou, kdy můžete pro své potomky připravit místo, kde se budou cítit dobře nejen při učení. Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Trendy krytiny do každé rodiny

  Poradíme vám, jak se zorientovat na trhu s podlahovými krytinami. Zaměříme se na současné trendy, řekneme si, kam se který materiál hodí, a které podlahoviny neomrzí ani za 10 let. Kontakt: KPP Související články: Vše o ekologických podlahách Švédka, kterou by chtěl mít doma každý Vinyl nebo laminát? Sdílet článekKomentáře komentáře

 • Co je rekuperace tepla a jak může ušetřit peníze?

  Představte si situaci, kdy teplo z kuchyně, koupelny a jiných místností neodchází bez dalšího užitku, „ale recykluje“ se a vy je znovu použijete pro vytopení  domácnosti. Fikce? Kdepak, právě toto je základní princip rekuperace, který využívají nejen podniky, ale čím dál častěji i domácnosti. Sdílet článekKomentáře komentáře

10 důvodů, proč si domů pořídit betonovou stěrku

Věděli jste, že beton je známý lidstvu už několik tisíc let a jedná se o prověřený materiál? A betonové stěrky jsou vlastně jednou z jeho forem. Disponují zajímavými vlastnostmi, kvůli kterým se vyplatí o ně více zajímat. Jaké jsou tedy vlastně jejich výhody?

Ukázka použití na obložení krbu v rodinném domě. MALDECOR BETON

Ukázka použití na obložení krbu v rodinném domě. MALDECOR BETON

1. Bezespárovost.ležitá přednost – na povrchu se nezachytávají bakterie tak jako u dlažby ve spárách, proto se často využívají v koupelnách a v kuchyních.

2. Odolnost. Jen tak snadno se nezničí, proto se dají použít do namáhaných prostor anebo třeba na schodiště.

3. Designová variabilita. Individuálním zpracováním je lze přizpůsobit na míru každému interiéru. Flexibilitou zpracování se dá vyhovět osobnímu vkusu.

4. Snadná údržba. Dobře se čistí a lehce udržují. Dají se upravit tak, aby byly omyvatelné.

5. Variabilita použití. Stěrky se dají aplikovat téměř všude: na nábytek, stěny, stropy, podlahy, krby, schody. Značka MALDECOR BETON se dá použít dokonce i v exteriéru.

Jedinečná struktura v kombinaci se zlatým leskem. MALDECOR BETON

Jedinečná struktura v kombinaci se zlatým leskem. MALDECOR BETON

6. Cenová dostupnost. V dnešní době si může betonovou stěrku pořídit každý (ceny u MALDECOR BETONU začínají na 800 Kč/m2, což odpovídá ceně standardní dlažby).

7. Výjimečnost, originalita. Vytvoření jedinečného originálního vzhledu je snadné – žádná stěrka nebude 100% stejná! Nehrozí tedy, že u souseda narazíte na totéž.

8. Zdravotní nezávadnost. Nevyvolávají alergie – jedná se o uzavřenou hmotu.

9. Vysoká přídržnost k podkladu. Protože jsou pevně spojené s podkladem, nedochází u nich ke kročejovému hluku (jako např. u plovoucích podlah). Jsou proto ideální do domácností, které obývají domácí zvířata.

10. Moderní nadčasový vzhled. Díky použití stěrky na různých prvcích se dá dosáhnout propojení interiéru a vytvoření vlastního individuálního vzhledu domova.

Fotogalerie:

Kontakt: MALDECOR BETONBez názvu - 1

Související články:

Proč si domů pořídit betonovou stěrku

Podlahy pro čtyřnohé miláčky

Betonová stěrka a její další podoby

Betonová stěrka nemusí působit studeně

Sdílet článekShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Komentáře

komentáře